آرشام طالبی برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر کودک:
حس خوبی از دریافت جایزه این جشنواره بزرگ دارم
بازیگر فیلم سینمایی «آوا» با اشاره به این که امیدوار است روند موفقیت‌هایش با جایزه جشنواره کودک ادامه یابد، گفت: حس خوبی از دریافت جایزه این جشنواره بزرگ دارم.
به گزارش ستاد خبری جشنواره کودک، آرشام طالبی بازیگر فیلم سینمایی «آوا» ساخته سیامک کاشف‌‎آذر که دیپلم افتخار بهترین بازیگری را در جشنواره کودک و نوجوان دریافت کرد، گفت: تاکنون 25 فیلم سینمایی و سریال و یک تئاتر بازی کردم که خوشبختانه توانستم در بیشتر نقش هایم موفق باشم.


این بازیگر 11 ساله که کار خود را با «خواب‌های دنباله‌دار» پوران درخشنده آغاز کرد،  درباره ورودش به عرصه بازیگری افزود:  برادرم برای تست بازیگری در کار پوران درخشنده، رفته بود که من هم به همراه او به دفتر این کارگردان رفتم و تست بازیگری دادم که مورد قبول خانم درخشنده قرار گرفتم.
برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگری در جشنواره کودک، اظهار داشت: حس خیلی خوبی دارم که در این جشنواره بزرگ، جایزه دریافت کردم و امیدوارم روند موفقیتم ادامه‌دار باشد.
طالبی در پایان با ابراز رضایت از دنیای بازیگری خاطرنشان کرد: دنیای بازیگری خوب  اما وقت‌گیر است چرا که بازیگر را از زندگی عادی خود خارج می‌کند.


اطلاعات خبر
کد خبر: 423
بازدیدها: 4006
تاریخ و زمان انتشار: يكشنبه ، ۲۰ مهر ۱۳۹۳ ، ۱۱:۴۰