گزارش تصویری از رونمایی پوستر جشنواره
پوستر بيست و هشتمين جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي كودكان و نوجوانان طي مراسمي باشكوه در اصفهان رونمايي شد.   عکاس: امیر حسینی
سه شنبه ، ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ، ۱۴:۱۹
طي مراسمي باشكوه در تالار هنر شهر اصفهان؛
پوستر بيست و هشتمين جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي كودكان و نوجوانان رونمايي شد
پوستر بيست و هشتمين جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي كودكان و نوجوانان طي مراسمي باشكوه با حضور مسئولان جشنواره و داوران كودك و نوجوان در اصفهان رونمايي شد.   به گزارش ستاد خبري جشنواره، در اين مراسم كه صبح امروز در تالار هنر شهر اصفهان برگزار شد، پس از پخش سرود ملي جمهوري اسلامي ايران و تلاوت آياني از كلام‌الله مجيد توسط رمضاني...
سه شنبه ، ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ، ۱۲:۳۲
از سوی دبیرخانه جشنواره اعلام شد؛
آثار کوتاه و نیمه بلند بخش بین الملل جشنواره فیلم کودک و نوجوان
اسامی ۱۱ اثر کوتاه و نیمه بلند بخش مسابقه بین الملل بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اعلام شد. به گزارش معاونت ارتباطات و امور رسانه ای جشنواره  فیلم‌ کودک و نوجوان، اسامی آثار کوتاه و نیمه بلند راه یافته به بخش مسابقه بین الملل جشنواره به این ترتیب معرفی شدند: «بهار در سرزمین شگفتی ها» به...
سه شنبه ، ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ، ۱۲:۱۰
توسط بخش سایت بنیاد سینمایی فارابی انجام شد:
سایت جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان با طراحی جدید رونمایی شد
سایت خبری و اطلاع‌رسانی بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم های کودکان و نوجوانان با طراحی جدید رونمایی  شد. به گزارش معاونت ارتباطات و امور رسانه‌ای جشنواره فیلم کودک و نوجوان، در طراحی جدید این سایت که به عنوان پایگاه‌ اطلاع‌رسانی رسمی جشنواره فیلم کودک و نوجوان فعالیت می‌کند، رویدادهای مهم جشنواره، آخرین اخبار و...
يكشنبه ، ۲ شهریور ۱۳۹۳ ، ۱۱:۱۷
مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی:
سینما باید ارزش‌های تمدنی و فرهنگی ملی کشور را به دنیا بشناساند
نشست مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی مهندس جعفری جلوه و شهردار اصفهان دکتر سقاییان‌نژاد و مهدی مسعودشاهی دبیر جشنواره کودک درباره برگزاری بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوان در اصفهان‌ برگزار گردید. به گزارش ستاد خبری بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان؛ نشست مشترکی میان...
شنبه ، ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ، ۱۲:۱۸

باید برای فیلم‌های پرمخاطب کودک و نوجوان جایزه بگذاریم

سیدضیاء هاشمی تهیه کننده سینما گفت: برای فیلم‌های پرمخاطب کودک جایزه بگذاریم و با این تمهیدات رونق را به سینمای کودک و نوجوان کشورمان بازگردانیم.
يكشنبه ، ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ، ۱۵:۰۲

اسامی آثار کوتاه و نیمه بلند ویدئویی جشنواره فیلم کودک و نوجوان اعلام شد

سی و پنج اثر کوتاه و نیمه بلند ویدئویی در بخش مسابقه سینمای ایران بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به نمایش درمی آید.
يكشنبه ، ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ، ۱۲:۲۵

تسلیت به مدیراجرایی و اعضای ستاد جشنواره کودک در اصفهان

یکی از اعضای ستاد اجرایی بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در اصفهان، دارفانی را وداع گفت.
جمعه ، ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ، ۱۴:۱۰

مروری بر برندگان بیست و هفت دوره جشنواره فیلم کودک

جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان طی بیست و هفت دوره برگزاری خود تاکنون 16 بار در اصفهان،4 بار در همدان، یک بار در کرمان و 6 دوره در تهران (6 دوره ابتدایی) برگزار شده است که فیلم‌های زیادی توانسته‌اند برنده پروانه زرین شوند.
جمعه ، ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ، ۱۱:۲۰
محمدرضا هنرمند:

بعد از «دزد عروسک‌ها» کسی برای ساخت فیلم کودک به سراغ من نیامد!

محمدرضا هنرمند اظهار داشت: در دهه 60 فیلم نسبتا موفق «دزد عروسک‌ها» را ساختم اما بعد از آن دیگر کسی به سراغ من برای ساخت فیلم کودک نیامد و یا اینکه اصلا از من سوال نشد که به چه دلیلی این فیلم را ساختی!!؟
جمعه ، ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ، ۱۱:۰۰
هوشنگ مرادی کرمانی:

بی‌توجهی به اقتباس غفلت سینمای کودک است

هوشنگ مرادی‌کرمانی می‌گوید: در خارج از ایران، براساس هر کتابی که نوشته می‌شود، فیلم و پویانمایی می‌سازند و بی‌توجهی به اقتباس، یکی از غفلت‌های سینمای کودک و نوجوان ما است.
جمعه ، ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ، ۱۰:۴۵

اسامی آثار کوتاه و نیمه بلند پویانمایی بخش سینمای ایران جشنواره فیلم کودک و نوجوان اعلام شد

فهرست 34 اثر کوتاه و نیمه بلند پویانمایی بخش مسابقه سینمای ایران بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اعلام شد.
جمعه ، ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ، ۱۰:۳۰
ابراهیم فروزش:

مشکلات سینمای کودک باعث شده فیلم نسازم

ابراهیم فروزش با اشاره به این مطلب که مشکلات سینمای کودک در بین کل سینما دیده نمی شود؛ گفت: مشکل اصلی سینمای ایران عدم اکران 60تا 70 فیلم در سال است و آنقدر سینمای ایران مشکلات دارد که معضلات سینمای کودک در بین آن گم می شود.

چهارشنبه ، ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ، ۱۴:۵۷

سهم سینمای کودک و نوجوان از 15 دوره جشن سینما چیست

جشن سینما طی 15 دوره برگزاری، بارها به محصولاتی از سینمای کودک و نوجوان توجه نشان داده است که به نظر می رسد هرگاه سینمای کودک تولیدات بیشتر و باکیفیت‌تری داشته است داوران جشن نیز سهمی برای آن درنظر گرفته‌اند.

چهارشنبه ، ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ، ۱۴:۴۲
کارگردان فیلم «خانه امن است»

فیلم کودک، بزرگسالان را به سینما رفتن ترغیب می‌کند

ناصر رفایی معتقد است که فیلم کودک و نوجوان، بزرگسالان را هم به حضور در سالن سینما ترغیب می‌کند و این یکی از دستاوردهای سینمای کودک است.

 

چهارشنبه ، ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ، ۱۴:۳۰
نخستین پیشین 1 2 3 4 5 6 7 8 9 پسین پایانی

برگ 1 از 9 برگ