با حکم دکتر "حجت الله ایوبی" رییس سازمان سینمایی؛
"مهدی مسعودشاهی" دبیر بیست و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان شد | چاپ |
با حکم دکتر "حجت الله ایوبی" رییس سازمان سینمایی،"مهدی مسعودشاهی" به دبیری بیست و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان منصوب شد.
به گزارش معاونت ارتباطات و امور رسانه ای بنیاد سینمایی فارابی، "حجت الله ایوبی" رییس سازمان سینمایی طی حکمی مهدی مسعودشاهی را به عنوان «دبیر بیست و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان» منصوب کرد.


"جناب آقای مهدی مسعود شاهی ؛نظربه مراتب تعهد، شایستگی ها و تجربه سالیان طولانی مدیریت در عرصه‌های فرهنگی و هنری و به ویژه سینمای کودک و نوجوان، به پیشنهاد مدیرعامل محترم بنیاد سینمایی فارابی به موجب این حکم به سمت دبیر بیست و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان ایران منصوب می شوید. امید است با بهره گیری از نیروهای پرتوان و کارآزموده، و با استفاده از ظرفیت های ملی و استانی در برگزاری هرچه باشکوهتر این رویداد مهم موفق باشید. "

شایان ذکر است مهدی مسعودشاهی متولد ۱۳۲۹ قصر شیرین و دانش آموخته زبان آلمانی می‌باشد. وی مدیر کل نظارت و نمایش وزارت فرهنگ و  ارشاد اسلامی (۱۳۵۹)، مؤسس و مدیر مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی (۱۳۶۳)، مؤسس و رئیس واحد هنرهای تصویری حوزه هنری (۱۳۶۸)، مدیر مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (۱۳۷۱)، مؤسس و مدیر عامل شرکت فرهنگی و هنری صبا وابسته به صدا و سیما (۱۳۷۳)، مؤسس و اولین مدیرعامل بنیاد رودکی (۱۳۸۲)، مشاور معاونت امور سینمایی و سمعی و بصری وزارت ارشاد (۱۳۸۵) و دبیر دوره‌های بیست و هشتم و بیست و نهم جشنواره بین‌المللی فیلم فجر بوده است.
وی هم اکنون مشاور عالی و قائم مقام مدیر عامل بنیاد سینمایی فارابی است.
چهارشنبه 04 تیر 1393 ساعت 09:16 Hits: 3474