با نمايش‌ فيلم‌هاي كودك براي مخاطبان
جشنواره کودک27 در استان مركزي ادامه يافت | چاپ |
برنامه نمايش فيلم‌هاي كودك در بيست و هفتمين دوره جشنواره فيلم‌هاي كودكان و نوجونان در شهرهاي مختلف استان مركزي ادامه پيدا كرد.
به گزارش ستاد خبري بيست و هفتمين جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي كودكان و نوجوانان، بیست و هفتمین جشنواره فیلم‏های کودکان در شهرستان ساوه در سانس‏های صبح 8 الی 10 و 10 الی 12 ادامه پيدا كرد و نیمی از صندلی‌های سالن سینمایی مجتمع فرهنگی و هنری سلمان ساوجی(وابسته به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ساوه) که چهارصد نفر گنجایش دارد، از تماشاچیان خردسال و كودك پر شد.


بنا بر اين گزارش، بيستم مهر رویای سینما به کارگردانی علی و حمید شاه‏حاتمی و فیلم مروارید به کارگردانی سیروس حسن‏پور فیلم‌های به نمایش درآمده در این شهرستان بودند. برنامه نمايش فيلم‌هاي كودك در شهرستان تفرش نیز در دو سانس 14 الی 16 و 16 الی 18 در مجتمع فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، ادامه يافت كه در این سانس‌ها به ترتیب فرزندخوانده به کارگردانی وحید نیکخواه‏آزاد و رویای سینما به کارگردانی آقایان علی و حمید شاه‏حاتمی به نمایش درآمد.
همچنین در شهر اراک نيز مثل روزهای پیش در مجتمع فرهنگی ـ هنری و سینمایی ستارگان، طی سه سانس نمایش جشنواره بیست و هفتم فیلم‌های کودکان ادامه یافت. امروز در این مجتمع در سانس اول 10 الی 12 و سانس دوم 15 الی 17، فیلم ترانه کوچک من به کارگردانی مسعود کرامتی به نمایش درآمد.
در روز 19 مهر هم فيلم‌هاي فرزندخوانده ساخته وحيد نيكخواه آزاد روي پرده رفته بود و برنامه‌هاي فرهنگي ديگري نيز به مناسبت برپايي همزمان جشنواره كودك در اراك براي مخاطبان خردسال، كودك و نوجوان به اجرا درآمد.