استقبال بالای مردم از جشنواره کودک 27 در استان مرکزی | چاپ |
برپایی بیست و هفتمین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان در استان مرکزی با استقبال بالای مخاطب همراه شده است.
به گزارش ستاد خبری بیست ‌و هفتمین جشنواره فیلم‌های بین‌المللی کودکان و نوجوانان، بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان چهارشنبه 17 مهر طی مراسمی در محل سالن نمایش اداره ارشاد اسلامی شهرستان شازند با حضور تعدادی از مدیران ارشد استان و خانواده معظم شهدای شهرستان و همچنین جمعی از خانواده‌های تحت پوشش سازمان بهزیستی استان مرکزی افتتاح شد.


بنا بر این گزارش، اولین نمایش فیلم در این شهرستان با نمایش «فرزند خوانده» وحید نیکخواه آزاد آغاز شد که در برخی از قسمت‏ها با تشویق و هیجان بچه‏های حاضر در سالن همراه بود.
نمایش فیلم در شازند با نمایش دو فیلم سینمایی «مروارید» (سیروس حسن‏پور) طی دو سانس متوالی (10  و 15) و «فرزند چهارم»(وحید موسائیان) طی یک سانس (17)  و «رویای سینما» به کارگردانی علی و حمید شاه‏حاتمی (سانس دوم 15) در شازند ادامه یافت.
وحید زندیه وکیلی مدیر اجرایی جشنواره بیست و هفتم فیلم کودک و نوجوان در استان مرکزی، درباره برگزاری جشنواره در این شهرستان گفت: فیلم‌ها در سه سانس روز اول جشنواره با استقبال مواجه شد و ظرفیت سالن تقریبا پر بود.  
بنابراین گزارش، در سالن سینمایی مجتمع فرهنگی ستارگان  وابسته به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی است به نمایش در‏می‏آید. این سالن از گنجایش 800 تماشاچی برخوردار است.