آغاز به کار جشنواره کودک27 در زاهدان | چاپ |
بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در زاهدان آغاز به كار كرد.
به گزارش ستاد خبری بیست و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، سعید مهدی‌زاده اظهار داشت: بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان ونوجوانان صبح امروز با اكران فیلم سینمایی دانه‌های سفید در سینما اشراق زاهدان آغاز به كار كرد.
وي با بيان اينكه دانه‌هاي سفيد به كارگرداني بهروز رشاد در دو سانس صبح و عصر براي دانش آموزان مقاطع تحصيلي راهنمايي و دبستان  صبح و عصر اكران مي‌شود، افزود: همچنين فیلم سینمایی آقای مدیر به كارگرداني حسن آقاكريمي براي دانش‌آموز مقطع تحصيلي راهنمايي در سانس عصر ساعت 19-17  در زاهدان به نمایش گذاشته می‌شود.
معاون فرهنگی و هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: گهواره مادری به كارگرداني پناه برخدا رضايي روز جمعه 19 مهرماه در دوسانس وقت عصر براي بزرگسال و دبيرستان اکران می‌شود.


مهدی زاده گفت: مروارید و فرزند چهارم روز شنبه 20 مهرماه در دوسانس صیح و عصر به ترتيب براي دانش آموزان مقطع تحصيلي دبستان و دبيرستان به نمایش گذاشته می‌شود.
وی افزود: فیلم سینمایی گورداله در دو سانس براي دانش آموزان مقطع دبستان و فیلم آقای مدیر در یک سانس روز یکشنبه 21 مهرماه اکران می‌شود.
وی ادامه داد: بچگیتو فراموش نکن در دو سانس صبح و عصر براي دانش آموزان مقطع تحصيلي راهنمايي و شانه دوست در سانس عصر براي بزرگسال روز دوشنبه 22 مهرماه به نمایش گذاشته می‌شود.
مهدی‌زاده با بیان اینکه فیلم‌ها در دو سالن اشراق مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی وکانون پرورشی کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان اکران می شود، گفت: بلیت حضور در این جشنواره از طریق فرهنگ و ارشاد اسلامی به صورت رایگان در اختیار ارگان‌ها و سازمان‌ها قرار گرفت.
گفتنی است؛ مراسم اختتامیه بیستو هفتمین جشنواره فیلم سیستان و بلوچستان روز سه شنبه 23 مهرماه ساعت9/30  در سالن اشراق مجتمع فرهنگي و هنري زاهدان برگزار می‌شود.