ناصر باکیده:
جشنواره فیلم کودک در استان‌ها، 200 هزارنفر تماشاگر داشت | چاپ |
مديركل امور استان‌هاي بيست و هفتمين جشنواره فيلم‌هاي كودكان و نوجوانان گفت: افزون بر ۲۰۰ هزار كودك و نوجوان در سراسر كشور از فيلم‌هاي اين دوره از جشنواره ديدن كردند.
به گزارش ستاد خبری بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به نقل از ایرنا، ناصر باكيده روز سه شنبه در حاشيه مراسم پاياني جشنواره فيلم كودك و نوجوان در زاهدان افزود: بيش از ۳۰۰ فيلم در بيست و هفتمين جشنواره فيلم كودك و نوجوان كشور در ۱۰ استان به نمايش گذاشته شد.


مدير امور جشنواره‌های فارابي گفت: كودكان علاقه‌مند به فيلم امسال نيز همانند سال‌هاي پيش به همراه والدين حضوري چشمگير و در خور توجه را در سينماي كشور براي ديدن فيلم‌هاي جشنواره كودك و نوجوان داشتند.
باكيده اظهار داشت: ايجاد فرصت عادلانه براي تمامي كودكان ايران در ارتباط با ديدن جديدترين ساخته‌هاي سينمايي ويژه اين گروه سني و همچنين افزايش سطح آگاهي كودكان و نوجوانان از مهمترين اهداف برگزاري اين جشنواره با موضوعات آموزنده، اخلاقي و اسلامي محسوب مي شود. مديركل امور استانهاي بيست و هفتمين جشنواره فيلم‌هاي كودكان و نوجوانان همچنين گفت: جشنواره كودك در دو سال گذشته در سيستان و بلوچستان به صورت مرتب و منظم علاوه بر زاهدان در ۱۰ شهرستان اين استان برگزار شده است.