احسان عبدی‌پور کارگردان بهترین فیلم جشنواره کودک27:
دعوت بچه‌های شین‌آباد به جشنواره کاری بی‌نظیر بود | چاپ |
کارگردان فیلم سینمایی «تنهای تنهای تنها» گفت: دعوت بچه‌های شین‌آباد به جشنواره کاری بی‌نظیر بود و بابت توجه مدیران جشنواره به تمامی کودکان سرزمینم از آن‌ها تشکر می‌کنم.
«احسان عبدی‌پور» کارگردان فیلم سینمایی «تنهای تنهای تنها» در گفتگو با ستاد خبری بیست و  هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، با تمجید از متولیان این دوره از جشنواره،  گفت: زمانی که بچه‌های شین‌آباد را در مقر برگزاری جشنواره دیدم اشک شوق در چشمانم حلقه زد و بابت توجه مدیران جشنواره به تمامی کودکان سرزمینم از آن‌ها تشکر می‌کنم.


وی ادامه داد: من در افتتاحیه جشنواره حضور نداشتم اما شنیدم کودکان معلول برنامه‌ای را اجرا کردند که بسیار خوب بود و سرو صدا کرده است. این حسن انتخاب برگزارکنندگان جشنواره جای  تقدیر  دارد.  
عبدی پور با تاکید بر اینکه انتظار جایزه بهتر و بیشتر را نداشته است، گفت: ما از کسی طلب کار نیستیم و همین مقدار جایزه هم که به «تنهای تنهای تنها» تعلق گرفت لطف و محبت دوستان می‌دانیم.  
«تنهای تنهای تنها» ساخته احسان عبدی‌پور در بخش بلند سینمای ایران برنده جوایز پروانه زرین بهترین فیلم بلند، بهترین کارگردانی و بهترین بازیگر کودک و نوجوان (میثم فرهومند) شد و در بخش سینمای بین‌الملل هم جایزه بهترین فیلمنامه (عبدی‌پور) را به دست آورد.