پیام جشنواره بیست و پنجم

بیست و پنجمین جشنواره بین المللی فیلمهای کودکان و نوجوانانرونمایی از پایگاه اطلاع رسانی رسمی جشنواره بین المللی فیلمهای کودکان و نوجوانان

پایگاه اطلاع رسانی بیست و ششمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان رونمایی شد.

 
بیستم شهریور ماه آخرین مهلت حضور سازمان ها و نهادها

مقررات بخش جلوه گاه امید جشنواره فیلم کودک اعلام شد

مقررات بخش جلوه گاه امید (داوری و اهدای جوایز وزارتخانه ها، سازمان ها، انجمن ها، کانون ها و نهادها) بیست و ششمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوان اعلام شد.

 
کارگردان مجموعه تلویزیونی «ستایش»:

ما به کودکان مدیون هستیم

کارگردان مجموعه تلویزیونی «ستایش» گفت: ما به عنوان عضوی از جامعه هنری به کودکان مدیون هستیم؛ بنابراین باید بتوانیم مشکلات آینده‌سازان کشور را به شکلی مناسب به تصویر بکشیم.

 
مروری بر ربع قرن برگزاری جشنواره کودک/2

پروانه‌های زرین بر شانه‌ کدام بازیگران کودک نشسته‌اند؟

با مروری بر تاریخچه جشنواره کودک و نوجوان در می‌یابیم که همزمان با جشنواره چهارم فیلم‌ها در بخش بین‌الملل به رقابت پرداختند اولین پروانه زرین بازیگری بر شانه‌های یک بازیگر نوجوان از کشور چین نشست.

 
مریم کاویانی:

جشنواره فیلم کودک هر سال حرفه‌ای‌تر از سال قبل برگزار می‌شود

مریم کاویانی گفت: برگزاری هیچ جشنواره‌ای در کشور بی تاثیر نبوده و جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان نیز از این قاعده مستثنی نیست.

 
در خصوص جایگاه جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان

جشنواره فیلم کودک فضای تخصصی تاثیرگذاری دارد

در طول سال های اخیر شاهد توجه به شکل گیری یک فضای تخصصی در جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان بوده ایم تا در این فضا زمینه ارتباط متقابل هنرمندان به ویژه تعامل سینماگران پیشکسوت و هنرمندان جوانان فراهم شود.

 
با پایان یافتن زمان فراخوان عمومی

بیش از ۲۰۰ کودک و نوجوان اصفهانی متقاضی داوری جشنواره بیست و ششم شدند

بیش از ۲۰۰ کودک و نوجوانان با پایان زمان فراخوان عمومی ثبت نام در اصفهان، متقاضی داوری پروانه زرین بهترین فیلم از نگاه مخاطبان کودک بیست و ششمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان شدند.

 
مهدی امینی خواه:

جشنواره فیلم کودک باعث ارتقاء فعالیت‌های هنری در کشور می‌شود

مهدی امینی خواه – بازیگر سینما و تلویزیون - گفت: به نظرم هر جشنوارهای که باعث ارتقای فعالیت هنری در کشور شود بسیار مفید است و حتما از آن استقبال می‌شود.

 
رزیتا غفاری:

برگزاری جنشواره باعث رونق سینمای کودک می شود

رزیتا غفاری با اشاره به مفید بودن برگزاری جشنواره فیلم کودک گفت: تولیداتی که امسال به جشنواره می‌آید امید است که باعث رونق سینمای کودک بشود.

 
در گفت و گو با بزرگان سینمای کشور اعلام شد

جشنواره فیلم کودک مهم ترین رویداد فرهنگی موضوعی در کشور است

نهالی که حدود ۳۰ سال قبل کاشته شد هم اکنون درخت تنومندی شده با عنوان جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان که بزرگ ترین، مهم ترین و تاثیرگذار ترین رویداد فرهنگی موضوعی در کشور به شمار می رود.

 

صفحه 1 از 31

<< ابتدا < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>